Klientų aptarnavimo centras
+37070033390

Karjera

Sėkmingo verslo rezultatai yra darbuotojų nuopelnas. Būtent jie ir sukūrė UAB „Corpus A“ tokią, kokia ji yra dabar.

Kviečiame susipažinti su įmonės skyrių veikla, o susidomėjusius – pretenduoti į skelbiamas laisvas darbo vietas įvairiuose Lietuvos miestuose. Laukiame tiek patyrusių specialistų, tiek tų, kurie dar tik žengia pirmąjį karjeros žingsnį. Jei darbo skelbimų skiltyje nerandate sau tinkamos pozicijos, siųskite mums savo gyvenimo aprašymą adresu personalas@corpusa.lt ir kartu nuspręsime, ką galime jums pasiūlyti.

Dėl laisvų darbo vietų visoje Lietuvoje taip pat galite kreiptis telefonu -  (+370) 700 33 337.

 

Finansų skyrius

Pagrindinis finansų skyriaus tikslas – teisinga ir laiku atliekama buhalterinė apskaita, tiksli valdymo apskaita ir finansinių duomenų analizė. Finansų skyriaus darbuotojų kolektyvas nedidelis, todėl glaudžiai bendrauja tarpusavyje. Darbas nedidelėje komandoje suteikia galimybę iš arti stebėti kolegų darbą, tobulėti ir plėsti savo profesinius įgūdžius. Tuomet ir pati veikla tampa įdomesnė bei dinamiškesnė. Savo darbo specifiką puikiai išmanantys finansų skyriaus atstovai ekonomikos žiniomis noriai dalijasi ir su kitų skyrių kolegomis.

Pardavimų ir rinkodaros skyrius

Šis skyrius – tai „Corpus A“ fronto linija. Pardavimų ir rinkodaros skyriaus atstovai yra pirmieji, peržengiantys būsimo kliento duris. Neatsiejami atributai – pasitikėjimas savimi, sugebėjimas su bet kuo rasti bendrą kalbą ir noras pranokti išankstinius kliento lūkesčius. Tvirtas rankos paspaudimas, pasirašius naują sutartį ir vainikavus ilgą derybų kelią – tai, kas šio skyriaus atstovus veda į priekį. Komanda kiekvienais metais sudaro daugiau nei 200 naujų sutarčių!

Pastatų ūkio valdymo skyrius

Įmonės specialistai yra atsakingi už administruojamo pastato konstrukcijų ir inžinerinių sistemų tinkamą funkcionavimą. Jie vykdo nuolatinę techninę priežiūrą, kuri garantuoja pastato ilgaamžiškumą ir energetinių resursų valdymą. Didžiausias privalumas klientui – ši komanda taupo laiką, nes leidžia susikoncentruoti ties įmonės tiesiogine veikla, o ne rūpintis pastato ir visų inžinerinių sistemų eksploatacija, priežiūra ar remontu.
Savo vietą čia atras pastatų priežiūros vadybininkai, energetikai, elektronikos ar automatikos specialistai, elektrikai, santechnikai, šilumininkai, vėdinimo-šaldymo specialistai, statybos ir apdailos darbų meistrai bei kiti techniniai darbuotojai.

Personalo ir kokybės skyrius

Personalo ir kokybės skyrius – tai komanda, atsakinga ne tik už „technines“ užduotis, bet ir už gero psichologinio klimato įmonėje formavimą. Esame įsitikinę, kad tik tinkamai parinktas ir apmokytas personalas yra esminis įmonės judėjimo į priekį variklis, nuolat ir lengvai taikantis naujus organizavimo ir valdymo metodus. Šio skyriaus darbuotojai padeda įmonės vadovybei formuoti personalo valdymo politiką: organizuoja žmogiškųjų išteklių plėtrą, dalyvauja kuriant įmonės organizacinę kultūrą, rūpinasi įmonės personalo kvalifikacijos kėlimu, kuria ir įgyvendina personalo motyvacijos sistemą. Skyriaus veikla susijusi su įmonėje įdiegtomis vadybos sistemomis. Kitaip tariant – tai yra tie žmonės, kurie atsakingi už socialinio atsakingumo standartų laikymąsi bendrovėje: aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos, paslaugų kokybės. Šio skyriaus komanda yra sukaupusi didelę patirtį, todėl glaudžiai bendradarbiauja su visais skyriais ir ne tik moko bei konsultuoja darbuotojus, bet ir vertina profesinę riziką darbo vietose. Dar viena skyriaus atsakomybė – bendradarbiavimas su bendrovės užsakovais ir tiekėjais, rūpinantis, kad viskas atitiktų užsakovo diegiamų ar įdiegtų vadybos sistemų reikalavimus.

Valymo paslaugų skyrius

Valymo paslaugų skyrius – tai profesionalių darbuotojų kolektyvas, kuris sumaniais sprendimais ir kruopščiu darbu su modernia valymo technika teikia valymo paslaugas.
Tai didžiausias bendrovės skyrius, kuriame šiuo metu dirba vadovai, vadybininkai, valymo instruktoriai, valytojai, kiemsargiai, valymo įrengimų operatoriai, vairuotojai, sandėlio darbuotojai, specialiųjų valymo įrengimų operatoriai, darbuotojai, turintys aukštalipio kvalifikaciją.
Kur pritaikyti savo profesines žinias bei asmeninius įgūdžius ras ir komunikabilūs administracijos darbuotojai, sugebantys sėkmingai vadovauti kolektyvui, ir sąžiningi bei darbštūs valymo srities atstovai, nebijantys naujų iššūkių ir lengvai įveikiantys kitiems galvos skausmą sukeliančius valymo darbus!

 

Klientų aptarnavimo centras
+37070033390