Klientų aptarnavimo centras
+37070033390

Kodėl aš dirbu CorpusA?

Darbuotojai – didžiausias mūsų turtas, jų kompetencija ir lojalumas lemia mūsų verslo sėkmę. Tikime, kad tik motyvuotas darbuotojas dirba kūrybingai ir produktyviai, todėl nuolat skatiname AUGTI. 

Auginti savo karjerą

Nepritariame vis dar paplitusiai nuomonei – „geras darbuotojas, įmestas į vandenį, išplauks savarankiškai“. Stovime kartu nuo pat pirmosios darbo dienos, kurią naujokai pradeda su specialiai jiems skirta „Naujoko knyga“ – išsamiu informacijos rinkiniu, padedančiu įsisavinti visą būtiną informaciją apie įmonę. Norinčius ir galinčius lydime karjeros laiptais – suteikiame galimybę save išbandyti įvairiose srityse, todėl darbuotojai pas mus juda ir vertikaliai, ir horizontaliai. Kursai, mokymai, kvalifikacijos kėlimas ir žinių dalijimasis su kolegomis – tik dalelė asmenybės tobulėjimo galimybių. Džiaugsimės, jei leisite mums prisidėti prie jūsų augimo!

Augti komandoje

Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi jaukiai ir didžiuotųsi, būdami „Corpus A“ dalimi, todėl kartu ne tik įtemptai dirbame, bet ir atsipalaiduojame. Be įprastų, tačiau visada biure nuotaiką praskaidrinančių Boso ar Valentino dienos, Kovo 8-osios bei daugelio kitų švenčių, turime ir išskirtinių kasmetinių renginių. Darbuotojų vasaros iškyloje ar kalėdiniu laikotarpiu, kai kartu švenčiame ne tik su visais kolegomis, bet ir kolegų šeimomis, vaikais bei klientais (turime net tris šventes!), ne tik džiaugiamės pramogomis, bet ir stipriname savo komandos ryšius.

Augti saugiai

Tikime, kad  darbuotojai, žinodami, kaip juos vertiname, jausis saugesni. Vienas iš būdų tai parodyti – finansiniai paskatinimai, todėl visus savo darbuotojus palaikome ne tik kopimo karjeros laiptais kelyje, bet ir esame kartu svarbiausiomis akimirkomis – švenčių ir nelaimių metu. Švenčiate gimtadienį, ruošiatės vedyboms, laukiate šeimos pagausėjimo ar turite kitą svarbią progą – pasigirkite, jūsų pasiekimai asmeniniame gyvenime mums taip pat svarbūs!

Čia kiekviena diena su naujais įspūdžiais: naujos idėjos, nauji sprendimai, nauji klientai...

Laimis Bilotas
UAB „Corpus A“ valymo paslaugų skyriaus vadovas

Šis darbas yra labai įvairus, įdomus, reikalaujantis kūrybiškumo, geležinės kantrybės bei nervų. Beveik kasdien atsiranda kokių nors netikėtumų ir staigmenų, naujų iššūkių. Įdomu, nes tenka bendrauti su daug ir  įvairių (visomis prasmėmis) žmonių. Tiesiog tobuliausias darbas Lietuvoje.

Gitana Juodagalvienė
UAB „Corpus A“ specialiųjų valymo darbų vadovė

Didžiuojuosi galėdama dirbti ne tik sau, bet ir dėl kitų. Smagu būti tokios didelės profesionalios komandos dalimi ir tuo pačiu pačiu išlikti asmenybe. Esu be galo dėkinga už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę dirbti bei tobulėti personalo vadybos srityje.

Jurgita Žvybaitė
UAB „Corpus A“ personalo vadybininkė

„Corpus A“ – tai bendrų tikslų siekianti didelė komanda. Jaučiuosi svarbi tos komandos dalis, kadangi turiu galimybę išsakyti savo mintis, idėjas ir žinau, kad visada būsiu išgirsta.  Dirbu „Corpus A“, kadangi čia galiu mokytis ir tobulėti.

Modesta Gogelienė
UAB „Corpus A“ pardavimų vadybininkė

Klientų aptarnavimo centras
+37070033390