company-logo

Įmonės skyriai ir jų veikla

Finansų skyrius
Finansų skyrius

Tai komanda, atsakinga už teisingą ir laiku atliekamą buhalterinę apskaitą, tikslią valdymo apskaitą ir finansinių duomenų analizę.

Pardavimų ir rinkodaros skyrius
Pardavimų ir rinkodaros skyrius

Šio skyriaus atstovai yra pirmieji, peržengiantys būsimo kliento duris, sudarantys daugiau nei 200 naujų sutarčių kiekvienais metais!

Pastatų ūkio valdymo skyrius
Pastatų ūkio valdymo skyrius

Tai įmonės specialistai, kurie atsakingi už administruojamo pastato konstrukcijų ir inžinerinių sistemų tinkamą funkcionavimą.

Valymo paslaugų skyrius
Valymo paslaugų skyrius

Tai profesionalių darbuotojų kolektyvas, kuris sumaniais sprendimais ir kruopščiu darbu, pasitelkę modernią valymo techniką teikia valymo paslaugas.

Personalo ir kokybės skyrius
Personalo ir kokybės skyrius

Tai komanda profesionalų, kurie yra atsakingi už socialinio atsakingumo standartų laikymąsi įmonėje, aplinkos apsaugą, darbuotojų saugą bei paslaugų kokybę.

„Corpus A” sėkmingo verslo rezultatai – darbuotojų nuopelnas

  1. Puikių rezultatų versle pasiekėme profesionalių ir lojalių mūsų darbuotojų dėka. Šiandien esame didžiausia ir daugiausiai darbuotojų turinti valymo ir pastatų ūkio valdymo paslaugas teikianti įmonių grupė Lietuvoje. 

 

„Corpus A” sėkmingo verslo rezultatai – darbuotojų nuopelnas

Darbuotojų atsiliepimai

Siekiame sukurti ilgailaikį ryšį su mūsų darbuotojais, todėl darbuotojų nuomonė ir atsiliepimai mums yra ypač svarbūs. Tikime, kad geriausi įmonės ambasadoriai yra mūsų įmonėse dirbantys žmonės, kurių geri atsiliepimai motyvuoja prie mūsų komandos jungtis ir kitus gabius ir motyvuotus specialistus. 

Marijan Januševski
Spec. darbų vadybininkas (13 m. patirtis)

Profesionalumas, lankstumas, puiki nuotaika, nuostabus kolektyvas ir vadovai.

Tobulėjimas, naujų žinių įsisavinimas.

Grigas Babaliauskas
Pardavimų projektų vadovas (16 mėn. patirtis)

Vertinu kolektyvą, motyvacinę sistemą, suteiktas darbo priemones, biuro lokaciją ir modernumą. Patinka vadovų požiūris ir kasdieniai iššūkiai. Vertinu aukštos kokybės įmonės teikiamas paslaugas.

Tobulėju pastatų techninės priežiūros srityje, ugdau kantrybę bei džiaugiuosi galimybe mokytis iš ilgametę profesinę ir asmeninę patirtį turinčių kolegų. Smagu, kad įmonėje galiu būti savimi, esu visada išklausomas ir vertinamas kaip asmenybė bei darbuotojas, tikiu perspektyvomis įmonėje užimti ir kitas pareigas.

Danguolė Jaškina
Valytoja (5,5 m. patirtis)

Esu laiminga, kad dirbu „Corpus A“ – darbus atlieku tik tuos, kurie man yra priskirti, ir negaunu papildomo krūvio. Vadybininkė labai maloni, nekritikuoja, padeda tobulėti. Už atliktą darbą visada atsiskaito laiku, aplinka labai draugiška – dirbu su malonumu ir pakylėta nuotaika.

Romualda Pociuvienė
Kokybės bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė (2,5 m. patirtis)

Darbuotojai draugiški ir visada pasiruošę padėti. Įgijau naujų žinių, dirbant su socialinėmis įmonėmis bei darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

Vladimir Šukevič
Valymo įrenginių operatorius (3,5 m. patirtis)

Dirbu UAB „Corpus A“ jau ne vienerius metus. Esu labai patenkintas atliekamu darbu, jaučiuosi įvertintas ir visad džiugina laiku mokamas atlyginimas. Mano vadybininkė puikiai atlieka savo darbą, reaguoja į mano prašymus bei pasiūlymus.

Janina Bartosevič
Valytoja (3,7 m. patirtis)

„Corpus A“ dirbu daug metų valytojos pareigose. Savo darbą atlieku su malonumu, esu vertinama ir turiu galimybes užsidirbti papildomai prie fiksuoto atlyginimo, kuris visada mokamas laiku. Iš savo vadybininkės sulaukiu aiškių užduočių, esu išklausoma, visada galiu pasidalinti savo skundais bei prašymais. Vertinu tai, kad dirbu su gera chemija bei kokybiškomis darbo priemonėmis.

Kodėl verta jungtis prie Corpus A komandos

  • 1 Karjera

    Norinčius ir galinčius lydime karjeros laiptais – suteikiame galimybę save išbandyti įvairiose veiklos srityse, keisti veiklos pobūdį. Esame didelė įmonė, turinti daug padalinių, įdomių veiklų ir administruojamų objektų. Nepritariame vis dar paplitusiai nuomonei – „geras darbuotojas, įmestas į vandenį, išplauks savarankiškai“. Esame kartu nuo pat pirmosios darbo dienos, kurią naujokai pradeda su specialiai jiems skirta „Naujoko knyga“ – išsamiu informacijos rinkiniu, padedančiu įsisavinti visą būtiną informaciją apie įmonę, mūsų klientus ir administruojamus objektus. Kursai, mokymai, kvalifikacijos kėlimas ir žinių dalijimasis su kolegomis – tik dalelė asmenybės tobulėjimo galimybių. Džiaugsimės, jei leisite mums prisidėti prie jūsų augimo!

  • 2 Komanda

    Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi jaukiai ir didžiuotųsi, būdami „Corpus A“ dalimi, todėl kartu ne tik įtemptai dirbame, bet skiriame laiko būti kartu, stiprėti ir tobulėti kaip vieninga komanda, kartu švęsti didelius ir mažus įvykius, svarbiausias šventes. Laikomės principo, kad geri darbai neturi būti daromi tyliai, todėl skatiname geriausius darbuotojus, rengiame metinius renginius darbuotojams, kuriuose galime geriau pažinti vieni kitus ne tik darbo, bet ir bendro laisvalaikio aplinkoje.

  • 3 Saugumas

    Laikomės nuostatos, kad darbuotojai, jaučiasi saugesni, žinodami kad jie svarbūs ir vertinami. Skatiname mūsų darbuotojus ne tik už gerus rezultatus, bet esame kartu svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis – ruošiantis vedyboms, šeimos pagausėjimui ir ar atsitikus nelaimei. Siekiame būti darbdavys, kuris girdi ir įsiklauso, skatiname dalintis savo džiaugsmais ir rūpesčiais kad galėtume ir pasveikinti, ir padėti, kai to reikia.

Įdomioji statistika

Įdomioji statistika

Lt En